БАЛАБАҚШАДАҒЫ БАЛАНЫҢ КИІМІ

.Бала балабақшаға таза киіммен келеді.

2.Топта баланың ауыстыратын аяқ киімі болу керек (еденде із қалдыратын қара табанды аяқ киімдер кигізбеуге тырысу қажет)

3.Балабақшада баланың киімдерін сақтайтын арнайы орын бар, оны ата-анасы ретке келтіріп отырады.

4.Балабақшада әрбір балада өзінің жеке тарағы және таза қол орамалы болуы тиіс.

5.Дене шынықтыруға қатысу үшін баланың арнайы дене шынықтыру киімі болуы керек, ол топ тәрбиешісі және  ата-аналармен келісіледі. Даладағы денешынықтыру сабағы үшін бөлек арнайы киімдер болуы керек.

6.Далада серуенге шығу үшін баланың белсенді қозғалысына кедергі болмайтын киімдер болуы керек және ол тез кептіруге болатын, кір көтеретін болғаны жөн.

7.Балалардың киіміне ата-ананың қалауы бойынша жоғалып кетпеуі үшін немесе басқа балалардың киімімен ауысып кетпеуі үшін белгілер қоюға болады.

8.Киім мен аяқ киім ауа райына сәйкес болуы тиіс.

9.Қыста және ылғалды ауа райында баланың қосымша құрғақ қолғабы мен киімдері болғаны дұрыс.

10.Баланың киім салғышында міндетті түрде ауыстыру үшін қосымша құрғақ киімдер жинағы болуы тиіс.

Жаңартылған күні: 13.05.2022 16:58
Құрылған күні: 13.05.2022 16:58