Хабарландыру

Құрметті ата-аналар!!!

№14 «Достық» балабақшасында  қамқоршылық кеңес төралығымен
материалдық-техникалық базасын дамыту, оқу үдерісін жетілдіру, балабақша тәрбиеленушілер мен педагогтардың шығармашылық, кәсіби жарыстарға қатысуын қолдау үшін ерікті қайырымдылық жарналар бойынша ағымдағы шот ашылды.

Балабақшадағы қамқоршылар кеңесі бюджеттен тыс қорларды тартудың заңдық құзыретті құралы ғана емес, сонымен қатар балабақшаға, демек сіздің балаларыңызға көмек көрсету үшін ең қолайлы әдіс болып табылады.

Ағымдағы шоттың деректемелері:  № KZ10826C0KZTD2001949

№14 «Достық» балабақшасының қамқоршылық кеңес төрайымы     Санарова Г.В.

Жаңартылған күні: 12.02.2019 12:27
Құрылған күні: 12.02.2019 12:27